RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY
423
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-423,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY

Nasza oferta

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY

Właściciel firmy Zbigniew Konieczko posiada uprawnienia rzeczoznawcy samochodowego oraz biegłego sądowego. Tytuł rzeczoznawcy uzyskał w trzech kategoriach: technika samochodowa, ruch drogowy w tym rekonstrukcja zdarzeń drogowych, wycena wartości oraz koszty i jakoś napraw pojazdów.

Realizujemy opinie w zakresie:

– wyceny pojazdów
– badanie stanu technicznego pojazdów
-wykrywanie ukrytych wad lub napraw pojazdów
– koszty naprawy pojazdów
– oceny i opinie w dziedzinie motoryzacji ( w tym pojazdów zabytkowych, unikatowych, typu SAM i wiele innych).

Opinie z podanego zakresu są wykonywane dla osób fizycznych i prawnych m.in. sądów urzędów celnych, skarbowych policji, towarzystw ubezpieczeniowych. Wiedza rzeczoznawcy jest uzupełniana na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Rzeczoznawca podlega certyfikacji co cztery lata w akredytowanych środkach certyfikacji, co jest podstawą wpisu na listę prowadzoną przez Ministerstwo Infrastruktury.